Állásajánlat-raktári-adminisztrátor-munkakörbe

Feladatok:

  • Raktári adminisztrációval kapcsolatos feladatok ellátása, jelentések küldése
  • A szükséges adattáblák kitöltése, sokrétű e-mail levelezés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, és a belső ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Excel és Word felhasználói szintű ismeret erős levelezési rendszer ismeret
  • képesség gyors érthető levelek megfogalmazására
  • Rendszerszintű gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat raktári adminisztrációs munkakörben
  • Egyéb logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Bármilyen vállalatirányitási rendszer használata

Amit kínálunk:

  • Bér 255.000 Ft próbaidő után
  • Étkezési hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Stabil vállalati háttér, rendszeres és időben utalt bér

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Telefonos elérhetőség: 06 (20) 384-0706