Állásajánlat-Értékesítő

Értékesítő

Feladatok

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Értékesítés és bolti kiszolgálás

Elvárások

  • Középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás
  • Barátságos, udvarias, nyitott, rugalmas személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Értékesítésben szerzett – szakmai tapasztalat
  • Autóalkatrész piac ismerete, autóalkatrész kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Műszaki- vagy kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet és központi támogatás
  • Kiszámítható jövedelem + Jutalék
  • Hosszú távú, megbízható munkahely, Kulturált munkakörülmények, Jó csapatmunka
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 100%-ban bejelentett munka, Teljes munkaidő
  • Céges munkaruha

Munkaidő:

  • Teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:

  • Telefonos elérhetőség: 06 (93) 310-589