Állásajánlat-Értékesítő

Autóalkatrész értékesítő

Feladatok

  • Járművekhez alkatrészek keresése, értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Értékesítés és bolti kiszolgálás

Elvárások

  • Szakmai tudás, alkatrészismeret
  • Középfokú – műszaki – végzettség
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség, pontos és precíz munkavégzés
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Nyitott, rugalmas személyiség

Előnyt jelent

  • Értékesítésben szerzett – szakmai tapasztalat
  • Autóalkatrész piac ismerete,
  • autóalkatrész kereskedelemben szerzett tapasztalatMűszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • tanulási, fejlődési lehetőség tapasztalt kollégáktól
  • szabad hétvégék

Munkaidő:

  • Teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:

A jelentkezések várható nagy számára tekintettel kizárólag azon jelentkezőknek jelzünk vissza, akiket az önéletrajzuk alapjánkiválasztunk a személyes találkozóra.